Dyspozytor predyspozycji – profesja XXI wieku!

Dyspozytor predyspozycji – profesja XXI wieku!

by predyspozytor

Jesteś stolarzem, szewcem, policjantem, certyfikowanym ekspertem, fotografem, pilotem samolotu, a może opiekunem niepełnosprawnych?
Niezależnie co robisz, a czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału, to możesz to zmienić. Szybciej, niż mogłoby Ci się wydawać.
Zostań predyspozytorem – świadomym dyspozytorem swoich predyspozycji!

Opis stanowiska

Nazwa predyspozytor składa się ze słów: dyspozytor (innymi słowy: kierownik, koordynator) oraz predyspozycje (wrodzone skłonności, zdolności). Predyspozytor to nikt inny, jak osoba potrafiąca koordynować i rozwijać swoje naturalne uzdolnienia!

Predyspozytor rozumie swoje talenty, zna swoje wartości, zainteresowania i umiejętności. Wie co przychodzi mu lekko, a co najlepiej odpuścić, bądź zlecić innym.

Predyspozytor nie ogranicza się do etykiet, schematów, branż. Tworzy własną branżę, przestrzeń gdzie może regularnie „płynąć na fali”. Predyspozytor nie ma konkurencji, kursuje po błękitnym oceanie możliwości.

Dyspozytor predyspozycji swoją pracę traktuje jako pasję, a nie jako zawód, żałosność.

Podstawowe wymagania

  1. Świadomość, że to co na zewnątrz, jest i wewnątrz Ciebie.
  2. Życie swoim życiem, podążanie własną drogą.
  3. Zrozumienie esencji swoich zainteresowań i umiejętności.
  4. Otwartość na zmiany swojego sposobu myślenia.
  5. Docenianie siebie i innych. Wdzięczność za to, że jesteś tu gdzie jesteś.

Wynagrodzenie

To kwestia drugorzędna. Predyspozytor zdaje sobie sprawę z tego, że prowadzi taki styl życia, jaki chce prowadzić. Traktuje życie jako podróż, a nie jako pościg za profitami, władzą i doczesnymi dobrami. Dyspozytor predyspozycji żyje w obfitości. Niezależnie czy ma ochotę obcować z naturą mieszkając w chacie traperskiej, czy może żyć w luksusowej willi, w bogatej dzielnicy.

Miejsce pracy

Predyspozytor traktuje Ziemię jako swoje „miejsce pracy”. Znając siebie w każdych warunkach jest w stanie robić to, co dla niego najlepsze.

Zostań predyspozytorem.
Aplikuj na stanowisko, które pozwoli Ci optymalnie wykorzystać Twój potencjał!

Wyślij zgłoszenie na adres: aplikacja@predyspozytor.pl
W odpowiedzi otrzymasz szczegóły dotyczące dalszej rekrutacji.

Kto Cię zatrudni? Ty sam/a!
Dokładnie. Aplikujesz na stanowisko, w którym sam/a dla siebie jesteś szefem, niezależnie od formalnej formy zatrudnienia. Moja osoba ma za zadanie przeprowadzić jedynie rozmowę, która doprowadzi do tego, że nauczysz się regularnie płynąć swoim głównym nurtem! Czyli samodzielnie, świadomie kształtować swoją osobowość: charakter, talenty, wartości. Wszystko to w obszarze Twoich zainteresowań i umiejętności. Moim celem jest Twój cel.

Płyń, przygoda życia trwa!
Szczepan Zmarzliński – Predyspozytor

Top